Kategorijos
Prekių krepšelis

Pristatymo informacija

Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes, pasirinkus pristatymą Jūsų nurodytu adresu, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą. Gavę užsakymą susisieksime su Jumis artimiausiu metu dėl pristatymo terminų. 


Pristatymo terminai

Prekes, kurias turime sandėlyje, Jums pristatysime per 1-3 d.d ir iki 60 d.d. jei prekė užsakoma iš gamintojo pagal specialų užsakymą.

Jums tereikia prekes užsakyti iki 13 val. ir kitą dieną kurjeris jas pristatys Jūsų pageidaujamu adresu.


Pristatymo būdai

Pristatome patys savo transportu arba naudodamiesi siuntų transportavo įmonių, kurjerių paslaugomis.

Prekę taip pat galite atsiimti  mūsų parduotuvėse, kurių kontaktus galite rasti mūsų internetinio puslapio Kontaktų skiltyje. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Ši paslauga nemokama.


Prekių atsiėmimas

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Apie tai informuokite mus elektriniu paštu info@irankiusala.lt ar telefonu 867172006.

Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Neužsakius užnešimo paslaugos, kurjeris pristatys užsakymą iki nurodyto adreso namo laiptinės.


Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos Privatumo politika