Kategorijos
Prekių krepšelis

Paslaugos

SERVISAS

Mūsų tikslas ne tik parduoti sodo - miško techniką, bet ir rūpintis jos ilgaamžiškumu, todėl skiriame didelį dėmesį gaminių priežiūrai. Teisinga eksploatacija leis ilgai džiaugtis įsigyta preke ir serviso paslauga bus reikalinga tik susidėvėjusių detalių pakeitimui ar techninei profilaktikai.Todėl, prieš pradedant naudoti gaminį,būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Įmonėje dirbantys serviso meistrai turi ilgametę patirtį, todėl visuomet galėsite gauti kvalifikuotą pagalbą.

Jūsų įsigytam gaminiui suteikiamas garantinis laikotarpis. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gamykliniai defektai, atsiradę dėl surinkimo klaidų ar nekokybiškų detalių. Garantinį remontą atliekame  UAB „Įrankių sala“ servisuose:


„Įrankių sala“ Vilnius

Račių g. 6A, Vilnius

Tel. Nr. +370 671 72006


Darbo laikas

I – V --------  9.00 – 18.00


„Įrankių sala“ Molėtai

Vilniaus g. 99, Molėtai

Tel. Nr. +370 671 20007


Darbo laikas

I – V --------  8.00 – 18.00

VI     --------  8.00 – 14.00


Pasibaigus garantinim laikotarpiui, Jūsų gaminį ir toliau prižiūrėsime. Visada stengsimės sutaisyti Jūsų gaminį per trumpiausią laiką,nes mūsų meistrai turi pakankamai įgūdžių, įrankių ir išteklių visiems sodo technikos techninės priežiūros darbams atlikti. Tačiau, tikimės Jūsų supratingumo, jog faktinis laikas priklausys nuo sezoniškumo, atsarginių dalių tiekimo ar bendro darbų krūvio. Rekomenduojame reguliariai atlikti gaminio techninę profilaktiką. Teikiame ir transportavimo paslaugą, jei reikia atvežti gaminį remontui į servisą ar pristatyti klientui.

Jeigu turite klausimų susijusių su garantiniu ir pogarantiniu servisu susisiekite su ĮRANKIŲ SALA darbuotojais:

Tel. +370 671 72006

El. paštas: info@irankiusala.lt


Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos Privatumo politika